Usta oyuncu genç sevgilisiyle el ele Beyaz Saray’a gitti!

Oscar ödüllü usta aktör Robert De Niro geçtiğimiz mayıs ayında yedinci kez baba olduğunu duyurmuştu. Yıldız oyuncu, Tribeca Film Festivali’ne çocuğunun annesi Tiffany Chen ile katılmış ve ilk kez bir etkinlikle birlikte görüntülenmişti.

Daha önce 79 yaşında baba olmanın nasıl bir his olduğu hakkında konuşan oyuncu “Harika hissediyorum” demişti. Ünlü isim, diğer çocuklarının henüz yeni doğan bebeği Gia Virginia Chen De Niro ile tanışmadığını da söyleyerek; “Henüz kardeşleriyle tanışmadılar ama tanışacaklar” demişti.

BEYAZ SARAY’DA BOY GÖSTERDİLER

Kendisi 80, kızı ise 1 yaşına basan Robert De Niro; önceki gün 45 yaşındaki sevgilisi Tiffany Chen’le birlikte Beyaz Saray’daki özel bir davette boy gösterdi.

ABD Başkanı Joe Biden ve First Lady Jill Biden tarafından Japonya Başbakanı Fumio Kishida onuruna düzenlenen yemeğe el ele tutuşarak gelen ünlü çiftin mutluluğu yüzlerinden okundu.

ŞIK GÖRÜNÜMLERİ DİKKAT ÇEKTİ

De Niro klasik, siyah bir smokin giyerken; Chen ise askısız, beyaz bir elbise tercih etti. İkili, neşeli hallerinin yanı sıra şık görünümleriyle de dikkat çekti.

Beyaz Saray’daki davete Apple CEO’su Tim Cook, NASA yöneticisi Bill Nelson ve Amazon’un kurucusu Jeff Bezos gibi dünyanın önde gelen politikacıları ve iş insanları da katıldı.

TANIŞTIKTAN YEDİ YIL SONRA AŞK YAŞAMAYA BAŞLADILAR!

Robert De Niro ile Tiffany Chen’le 2014’te, başrolünü oynadığı ‘The Intern’ filminin setinde tanışmıştı. İkili arasındaki romantik ilişki ise settek tanışmalarından yedi yıl sonra başlamıştı. Chen’le De Niro’nun aşkı, çift 2021’de Fransa’nın güneyinde çıktıkları tatilde birlikte görüntülenince ortaya çıkmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x